Toner-Getir , Toner-Getir , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Toner-Getir , Toner-Getir , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

                                                           Ankara,Malatya ve Antalya içi Tonerler elden teslim edilir                                                                                                                   KARGOLAR ŞEFFAF POŞET 'TE GÖNDERİLİR.                                                                                                                                 Tonerlerin Kalite Belgeleri   CE / STMC / ISO 9001 / ISO 14001  Belgesi  Baskı (ISO/IEC 19752)Standartında                                               TONER- GETİR GARANTİSİNDE  Sizlere 1 Telefon Kadar Yakınnız 

   BİLİŞİMDE 26.YIL  

Garanti Şartları

Garanti Şartları


www.toner-getir.com, sitesinde satışa sunulmuş olan ürünlerin tamamı ithalatçı veya üretici firma garantisi altındadır. Ürünün garanti içeriğini ve süresini tamamen sağlayıcı firma belirlemektedir.

 Arızalı ürün tamir veya değişim süreci aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda uygulanmaktadır.

 

 Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Gönderilen ürün ithalatçı veya üretici firmanın teknik servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra teste tabi tutulur. Teknik servis arızalı olduğu tespit edilen ürünün; stok durumu müsait olup olmadığı kontrol eder, stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar ürün sahibine gönderilir. Stok durumu müsait olmadığı durumlarda ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır veya müşterinin onayının ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir. Bu tip arıza durumunda, arızalı ürünün tarafımıza faturası, tüm ek, ilave donanımlarıyla beraber ve orjinal ambalajı ile eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.
 

 Bu süreçte arızalı ürünün müşteriden teknik servise ulaşım bedeli tarafımızca karşılanacak olup, teknik servisten müşteriye ulaşım bedeli müşteri tarafından ödenecektir. Tarafımıza yapılacak gönderinin anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile ulaştırılması halinde ürün teknik servisimizce kabul edilecektir. Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere kargo firmasına geri verilecektir.